Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish

ТзОВ Bimbissimi

     Фірма ПП "Bimbissimi" запрошує до співпраці гуртових клієнтів, регіональних представників, дистрибюторів. Гарантуємо високу якість і оптимальну ціну, дбаючи про Ваш і наш добробут. Надаємо всі необхідні документи, накладні, забезпечуємо санітарногігієнічними висновками. Ми завжди раді новим знайомствам, зацікавлені у довгостроковій співпраці. Приділяємо увагу всім клієнтам не залежно від об'єму покупки.
    Придбати наш товар можна при умові що Ви являєтесь приватним підприємцем, або юридичною особою. Гуртом являється 1 поставка,  в якій може бути 4-10 одиниць. Пропонуємо гнучку систему знижок. Для постійних клієнтів є різні пропозиції по співпраці. Перевагою фірми являється доставка продукції до ваших магазинів чи складів в окремих регіонах. Економте свій час і гроші.
    Наш модельний ряд постійно поновлюється новими моделями відповідно до сезону. Пропонуємо колекцію весна-літо, осінь-зима, спортивні костюми, шкільний одяг. Для виготовлення одягу використовуємо якісні тканини з Голандії, Польщі, Турції з сертифікатами відповідності до стандартів України. Ретельно слідкуємо за дитячою модою, приймаємо участь у міжнародних виставках.

 

З любов'ю до дітей